Oferta pracy – OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie,
  • zaangażowanie w powierzony zakres obowiązków,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia oraz nowych umiejętności.
  • prawo jazdy kat B,
  • uprawnienia do obsługi spycharek klasa I lub III,
  • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek wszystkich typów klasa III,
  • uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych klasa I lub III.

Zakres obowiązków:

  • praca na czaszy składowiska odpadów, komprymacja i rozplantowywanie odpadów
  • przeprowadzanie bieżących przeglądów i obsługi OC użytkowanego sprzętu,
  • czyszczenie rowów opaskowych składowiska.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym,
  • odpowiedzialności, samodzielności w działaniu, komunikatywności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy własnej,
  • profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej,
  • zaangażowania, rzetelności, dyspozycyjności,
  • energiczności, chęci uczenia się,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych obowiązków i osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 29.09.2023r. na adres radkom@radkom.com.pl, lub o jego złożenie w siedzibie Spółki ewentualnie przesłanie na adres: PPUH „RADKOM” Sp. z o.o., 26-600 Radom, ul. Witosa 76, z dopiskiem „operator sprzętu ciężkiego”.

Informacje dodatkowe PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. tel. 48/380 20 11.