2007 II EDYCJA KONKURSU „ZBIERAMY SUROWCE Z RADKOMEM, BO CZYSTE ŚRODOWISKO JEST NASZYM DOMEM”

Rozstrzygnięta została II edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Radomia i okolicznych gmin pt. „Zbieramy surowce z Radkomem, bo czyste środowisko jest naszym domem”, który tradycyjnie organizuje nasza firma.

Zadaniem uczestników była zbiórka odpadów przeznaczonych do recyklingu, czyli puszek aluminiowych, butelek PET i nakrętek od nich oraz zużytych baterii. Ta klasa, która zebrała najwięcej surowców pojedzie na wycieczkę na basen do Kozienic, zdobywcy drugiego miejsca pójdą do kina, a laureaci trzeciego otrzymali „Wór słodyczy”.

Rozstrzygnięto również rywalizację indywidualną dla uczniów, którzy zebrali największą ilość surowców wtórnych i odpadów (baterii) w dwóch edycjach łącznie.Nagrodą w tej rywalizacji był komputerowy zestaw multimedialny.

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 1 czerwca 2007 roku w PSP nr 24 w Radomiu.

Laureaci:
I nagroda – wycieczka na basen (Kozienice) z dojazdem i wyżywieniem – klasa 2b PSP nr 24
II nagroda – wycieczka do kina (dojazd we własnym zakresie) – klasa 3c PSP nr 1
III nagroda – ,,Wór słodyczy” – klasa 5c PSP nr 1

Nagroda indywidualna zestaw komputerowy dla ucznia który zebrał największą ilość surowców w 2 edycjach konkursu łącznie: Adrianna Bińkowska PSP nr 24 Radom.

Ponadto Zarząd PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. postanowił wyróżnić 10-ciu uczestników z największymi wynikami rywalizacji indywidualnej nagrodami w postaci gadżetów firmowych i dyplomów.

Dokumenty

Word-icon
Zestawienie ilości surowców zebranych w II edycji konkursu ekologicznego w roku 2007
Word-icon
Klasyfikacja indywidualna I i II edycji konkursu ekologicznego w roku 2007

 

Nasze programy i działania