2007 I EDYCJA KONKURSU „ZBIERAMY SUROWCE Z RADKOMEM, BO CZYSTE ŚRODOWISKO JEST NASZYM DOMEM”

gg7nagrodyxxxxRozpoczęła się pierwsza w tym roku edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Radomia i okolicznych gmin pt. „Zbieramy surowce z Radkomem, bo czyste środowisko jest naszym domem”, który tradycyjnie organizuje nasza firma.

Zadaniem uczestników rywalizacji jest zbiórka odpadów przeznaczonych do recyklingu, czyli puszek aluminiowych, butelek PET i nakrętek od nich oraz zużytych baterii.

Ta klasa, która zbierze najwięcej surowców pojedzie na wycieczkę na basen do Kozienic, zdobywcy drugiego miejsca pójdą za darmo do kina, a laureaci trzeciego otrzymają „Wór słodyczy”. Przewidziano też nagrody indywidualne: uczniowie, którzy zbiorą najwięcej odpadów
w poszczególnych szkołach otrzymają odtwarzacze mp3.

Odpady będą gromadzone w wystawionych w szkołach specjalnych pojemnikach, po zakończeniu akcji trafią do utylizacji w naszej firmie.

Rywalizacja rozpoczęła się 22 stycznia i będzie trwać do 9 marca.Ogłoszenie wyników i uroczysty finał nastąpi w czasie VII Forum Proekologicznego 21 marca. Kolejna, wiosenna tura rozpocznie się 22 marca i potrwa do 18 maja. Finał odbędzie się 1 czerwca. Uczeń, który zbierze najwięcej surowców w obu tegorocznych edycjach otrzyma komputer.

Dokumenty

Word-icon
Druk statystyki dla klasy
Word-icon
Formularz zgłoszeniowy
Word-icon
Regulamin konkursu

Nasze programy i działania